مقالات رسمي طراحي اپليكيشن اندرويد مقالات رسمي طراحي اپليكيشن اندرويد .

مقالات رسمي طراحي اپليكيشن اندرويد

اپليكيشن فروشگاهي چيست؟


برنامه فروشگاهي قابل انعطاف طراحي اپليكيشن اندرويد
  افزاري ميباشد كه بر روي تلفن همراه هاي اندرويد و ios طراحي اپليكيشن اندرويد
  نصب ميگردد و يوزرها مي توانند به طور آنلاين خريد خويش را انجام دهند. اين روز ها شاهد ارتقا بيشمار نرم‌افزار‌هاي فروشگاهي هستيم. از داراي شهرت‌ترين آن ها مي‌اقتدار ديجي مال، مرز و بوم متاع، نت برگ، گلدتگ، ديجي استايل و اكثري از مثال هاي ديگر اشاره نمود. از مثال‌هاي فرنگي داراي شهرت مي‌اقتدار به آمازون، علي پدر و… اشاره نمود. از مهم ترين‌ترين عارضه ها استعمال از نرم‌افزار‌هاي فروشگاهي، جذابيت هاي خريد آنلاين و معاش امروزي ميباشد. نرم افزار فروشگاهي يك سامانه فروش اينترنتي توليدات ميباشد كه برخلاف مغازه اينترنتي كه در بستر تارنما انجام ميشود، فروش كالاها در بستر نرم افزار انجام ميشود. در نرم‌افزار فروشگاهي مي توانيد دكان آنلاين كسب و عمل خويش را داشته باشيد. محصول ها و سرويس ها خويش را معرفي كرده، به درگاه اينترنتي متصل باشيد تا مشتريان بتوانند به طور آنلاين خريد نمايند، با مشتريان در رابطه باشيد، چت آنلاين داشته باشيد، حتي ميتوانيد در برنامه خويش تبليغات انجام دهيد. درنهايت مطمئن باشيد از اين شيوه مشتريان متعددي را خواهيد داشت و به درآمد بيشتري خواهيد رسيد. براي مشاهده ارزش بهينه سازي وبسايت از روش پيوند آبي رنگ وارد كاغذ گرديد و كليه داده ها مرتبط با بهينه سازي را ملاحظه كنيد.

اهميت اپ فروشگاهي
ساخت و ساز اپ فروشگاهي از مهم‌ترين هدف ها هر كسب و كاري ميباشد. بازار اپ خريد آنلاين، نسبت به سالهاي پيشين چندبرابر شده‌است. اين روز ها عموم خريد آنلاين را بسيار ترجيح مي دهند. جذابيت هاي خريد آنلاين از خصوصيت هاي اساسي خريد آنلاين ميباشد. از مهم ترين خصوصيت هاي خريد آنلاين نسبت به خريد سنتي، صرفه جويي در وقت و هزينه، قابليت مقايسه مغازه‌ها، قابليت مقايسه بها‌ها و توليدها، استعمال از كوپن‌هاي تخفيف، تعامل با مشتري و … ميباشد. عموم ترجيح مي دهند به مكان ساعتها رانندگي و ماندن در ترافيك و يا اين كه اتلاف وقت در مترو و اتوبوس و در غايت يافت كردن فروشگاه متبوع خويش، در منزل بنشينند و درحالي كه چاي مي نوشند مبادرت به مشاهده تنوع بي سابقه توليد ها نمايند و به راحتي خريد نمايند. به اين ترتيب به مشتري اهميت داده ايد و سبب رضايت وي گرديده ايد. براي توصيه ايجاد برنامه روي پيوند آبي‌رنگ كليك فرماييد. 

مزاياي اپ فروشگاهي
صرفه جويي در حين و هزينه
از مهم ترين مزاياي نرم افزار فروشگاهي، صرفه جويي در طي و هزينه ميباشد. مشتري بجاي اتلاف وقت در وصال به مغازه، به طور آنلاين خريد خويش را انجام ميدهد.

داشتن مشتريان با مسئوليت
با ارائه سرويس ها كيفيت عالي به طور آنلاين و هرآنچه كه مشتري ميخواهد، سبب ساز رضايت مشتري مي شويد و در فيض مشترياني داراي تعهد خواهيد داشت. از اين رو طيف مشتريان خويش را ارتقاء مي‌دهيد.

بالا بردن اعتبار دكان
يك كدام از مزاياي نرم‌افزار فروشگاهي، ساخت برندينگ براي كسب و عمل شما ميباشد. با داشتن يك نرم افزار فروشگاهي اعتبار مغازه خويش را نسبت به فروشندگان سنتي فراتر ميبيريد.

تبليغات موءثر و هدفمند
از خصوصيت‌هاي داشتن يك نرم افزار فروشگاهي، توليد تبليغات اثرگذار و هدفمند براي مشتريان ميباشد. با پباده سازي نرم‌افزار فروشگاهي درحال تبليغ مارك و شاخه عمل خويش مي‌باشيد.


برچسب: طراحي اپليكيشن اندرويد،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳ آذر ۱۳۹۹ساعت: ۰۴:۳۲:۰۲ توسط:مهمان نواز موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :