مقالات رسمي طراحي اپليكيشن اندرويد مقالات رسمي طراحي اپليكيشن اندرويد .

مقالات رسمي طراحي اپليكيشن اندرويد

طراحي اپليكيشن موبايل


اكثري صاحبان كسب فعاليت كه تجربه حضور  طراحي اپليكيشن اندرويد  در بازارهاي آنلاين و وب را دارا‌هستند امروزه نياز به حضور در بازرهاي نوين را حس كرده اند. همواره جذب بازديد كننده بيشتر در فضاي رقابتي و ساخت‌و‌ساز برنديگ و پيشي تصاحب كردن از رقبا در تجارت الكترونيك حايز اهميت بوده ميباشد.

توسعه و گسترش دستگاه هاي تلفن همراه هوشمند در سطح دنيا سبب ساز تغيير و تحول خوي به كار گيري كنندگان از وب شده‌است. امروزه معيار دسترسي به وب از روش تلفن همراه نسبت به دستگاه هاي ديگر مانند لپ تاپ و كامپيوتر پيشي گرفته و سرعت پرورش آن بسيار سريع ميباشد و در آينده اي مجاورت بيشترين دسترسي به وب از روش تلفن همراه ها و تبلت ها خواهد بود.

اگرچه داشتن وبسايت عكس العمل گرا بعداز تغيير و تحول خوي استعمال كنندگان از وب با حضور گوشي ها اهميت پيدا كرد البته آمارها نشان مي‌دهد بيشتر از ۸۰ درصد اشخاص از روش قابل انعطاف افزارهاي منحصر به فرد گوشي به وب دسترسي داشته اند.

گرچه تعداد قابل انعطاف افزارهاي گوشي در بازار و تقاضا براي بهتر چشم شدن زياد ميباشد ولي يافت شدن در بين تعداد متعددي نرم‌افزار گوشي بسيار ريلكس خيس از پيدا شدن در بين ميليون ها شيت اينترنت خواهد بود. همينطور اپليكيشن هاي تلفن همراه منحصر به فرد پباده سازي گرديده دارنده كيفيت بسيار بالاتري نسبت به گوشي تارنما ها بوده و تجربه كاربري بهتري را براي استعمال كنندگان پاياني به ارمغان مياورد.

قابل انعطاف افزارهاي مخصوص تلفن همراه يك كدام از تكنولوژي هاي تازه ظهور و مطلوب براي برندينگ و ارتقاء سرويس ها بيشتر به مشتريان و مراقبت آن‌ها و پيشرو بودن بين رقبا خواهد بود. گوشي هاي هوشمند حضور مستمر در كنار كاربرانشان دارا هستند و در حين روز با آن ها خواهند بود. قرار به چنگ آوردن درين فضاي فردي و خصوصي يوزرها براي تجارت امروز اهميت متعددي داراست.

با داشتن نرم‌افزار تلفن همراه قدرتمند خواهيد بود:

رابطه دوسويه قادر با مشتري داشته باشيد
في مابين رقبا بهتر از پيش چشم خواهد شد
خط مش هاي تازه و سهل و آسان خيس ارايه سرويس ها براي مشتري مهيا فرماييد.
در فضاي سري آنان حضور مستمر داشته باشيد.
در بازار رقابتي از رقباي خويش پيشي بگيريد.
كيفيت كاربري بي همانند نسب به گوشي وب سايت ها براي مشتريان آماده فرمائيد.
منش هاي ارتباطي خويش را ارتقا دهيد.
مارك خويش را بيشتر از پيش بيان نماييد.

برچسب: طراحي اپليكيشن اندرويد،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۸ آذر ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۲۵:۰۸ توسط:مهمان نواز موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :