مقالات رسمي طراحي اپليكيشن اندرويد مقالات رسمي طراحي اپليكيشن اندرويد .

مقالات رسمي طراحي اپليكيشن اندرويد

اپليكيشن از ديدگاه Techopedia


شما از نرم افزار هايي طراحي اپليكيشن اندرويد   كه در تلفن همراه خويش داريد و به طور روزانه خيلي از شغل هاي خويش را از روش تجهيزات اين نرم‌افزار ها انجام ميدهيد. كه به‌اين اين نرم افزار هاي مو جود در موبايل شما نرم‌افزار گفته مي‌گردد كه‌اين ايام زياد شنيده مي گردد.درين نوشته‌ي علمي ما معنا نرم‌افزار را براي شما صريحا توضيح داده و اشكال آن را به شما معرفي خوا هيم كرد.

نرم افزار از بينش Techopedia
وبسايت داراي اعتبار تچوپديا، ديكشنري مرجع اصطلاحات دنياي تكنولوژي، برنامه را اينگونه تمجيد مي نمايد:

“نرم‌افزار تلفن همراه كه عمدتا با اسم app از آن خاطر مي گردد، نوعي اپليكيشن كاربردي ميباشد كه براي اجرا روي دستگاه هاي گوشي پباده سازي شده‌است. عمده اپ هاي تلفن همراه خدماتي شبيه كامپيوترها ارائه ميدهند (مثل پخش ويدئو). نرم افزار ها معمولا قابل انعطاف افزارهاي نادر وسعت و با كوشش محدود ميباشند، بعنوان نمونه يك اپ براي پخش كليپ يا اين كه اپليكيشني كه تنها دانلودهاي شمارا مدير مي نمايد و به همين عامل هم بسيار با سيستم هاي كامپيوتري يك پارچه متعدد اند.”

مضمون‌ نرم‌افزار در لغت طومار:
در معناي كارافزار، اپليكيشن كاربردي،اپ كامپيوتري كه براي كاربري در موبايل هاي هوشمند موبايل كاربرد داراست نرم افزار” يا اين كه به اختصار App بيشتر از لغت “اپليكيشن” جا افتاده ميباشد و اين لغت دقيقاً به عبارتي مفهوم “اپليكيشن كاربردي” مي‌دهد.

در‌حالتي كه بخواهيم واژه و كلمه برنامه را كلاً براي شما معني كنيم مي بايست بگوييم كل قابل انعطاف افزارهايي كه به صورت روزمره از آن ها به كار گيري مي كنيم به جزء قابل انعطاف‌افزارهاي سيستم مانند سيستم دليل و يا اين كه لهجه‌هاي اپليكيشن نويسي، را دربرگيرنده ميشود.
موبايل هاي يار و همدم، تبلت و آيپدها نيز همچون سيستم هاي كامپيوتري قابل انعطاف افزارها و اپ هاي متفاوت و مختلفي دارا هستند كه به آن ها اپ گفته مي شود كه به عبارتي مفهوم را مي دهد و به اختصار به آن App گفته ميگردد.

مسلما بخوانيد: ۱۰ تااز شايسته ترين و جديدترين نرم افزار هاي اندرويد كه مي بايست همين حال حاضر دانلود نماييد!

برنامه ها براي سيستمهاي هاي اندرويد و IOS درست شده اند كه با وجود پيشرفهاي روزمره و آپ تو ديت كردن آن ها، تجهيزات آن‌ها ارتقا يافته و شما‌را بهتر كمك خواهند اعطا كرد. با اين وجود توسعه و گسترش دهندگان اپليكيشنها اين هدفه را دنبال مي نمايند كه يك اپ را طوري پباده سازي نمايند كه براي اشكال سيستم كارداران و دستگاههاي گوناگون ديجيتال كاربردي باشد.. مانند اپ كروم كه بعنوان مرورگر وب براي دستگاههاي pc و تبلت و تلفن همراه قابل به كارگيري و قابل اجراست.

امروزه نرم‌افزار ها تنوع بسيار متعددي دارا‌هستند بسته به اينكه مخاطب چه نيازي داراست مي تواند آن را دانلود و از آن به كار گيري نمايد و با آن نياز خويش را جواب دهد.در لحاظ داشته باشيم كه فقط محدود به گوشي ­ها و تبلت­ ها نمي شوند. از جمله برنامه هايي براي اثاثيه خانه مانند سردخانه و خرقه­شوئي و پياله­شوئي و … بصورت خاص خويش پباده سازي شده‌است.يا اين كه نرم افزار هايي براي در اختيار گرفتن رفت آمدهاي خانه و دفتر، يا اين كه تهيه و تنظيم خود كار روشنايي و دماي فضا پباده سازي گرديده اند. نمونه جذاب ديگر پباده سازي اپليكيشني به وسيله كمپاني اپل ميباشد ، به عنوان iBaby كه در بالاي تخت نوزاد نصب گرديده و حركات بچه را زير لحاظ مي­گيرد؛ با بيدار شدن وي به مامان اطلاع مي­دهد و بنابر تشخيص و تهيه و تنظيم آن ،قادر است موسيقي پخش ­نمايد و يا اين كه قابليت و امكان حرف پدر و مادر با فرزند را بوجود آورد.

يوزرها آن دسته از توليدها كمپاني اپل كه مجهز به سيستم استدلال iOS مي‌باشند، مي توانند از خدمت App Store كمپاني اپل براي دانلود برنامه برروي دستگاه خويش به كار گيري نمايند. در App Store اپل يك‌سري صد هزار نرم‌افزار براي آي‌پد، آي‌فون و آي‌پاد تاچ وجود داراست.

نرم‌افزار هاي تلفن همراه رابطه بي واسطه با پردازنده‎هاي سيستم دليل موبايل هم پا دارا هستند و مستقيماً درخواست‎هاي يوزرها را انجام ميدهند.

برچسب: طراحي اپليكيشن اندرويد،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۳ آذر ۱۳۹۹ساعت: ۰۸:۲۶:۰۴ توسط:مهمان نواز موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :